Naszym partnerem jest serwis

www.Ustrzyki-Narty.pl

Informacje o projekcie

Alpy - Karpatom

O nas

Domki na Stoku w Bieszczadach

 

 

Oferowane przez Nas Państwu domki położone są w samej stolicy pięknych Bieszczad, tuż przy stoku narciarskim „Gromadzyń” w Ustrzykach Dolnych. Otoczone cudownymi krajobrazami tworzą wspaniałe miejsce do odpoczynku, gdzie można odnaleźć spokój i w pełni cieszyć się przyrodą. Jest to zarazem idealne miejsce dla osób, chcących aktywnie spędzić swój wolny czas.

 

W pobliżu

W pobliżu istnieje kilka szlaków, gdzie można zarówno spacerować jak i uprawiać turystykę rowerową. W okresie zimowym domki cieszą się dużą popularnością wśród narciarzy, gdyż ulokowane są w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego. Świetnym dopełnieniem jest Karczma „u Gały” znajdująca się przy samym stoku.

 

Zimą

Zimą, działają tu trzy wyciągi orczykowe, które dają możliwość narciarzom do skorzystania z sześciu tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. To idealne miejsce do rodzinnego wypadu na weekend lub ferie. Na miejscu znajdą Państwo atrakcyjnie usytuowane noclegi w domkach przy trasie narciarskiej, Karczmę „U Gały” z wyśmienitym regionalnym jadłem oraz profesjonalną szkółkę narciarsko-snowboardową z wypożyczalnią sprzętu i serwisem. Bezpośrednio przy stacji znajdują się duże darmowe i bezpieczne parkingi dla naszych gości.

 

 

 

Widoki na stok zimą